10. novembra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Lauris Valters, kurš klausītāju vētējumam nodeva savu jauno singlu un tā video “Sirds kā bākuguns” no sava gaidāmā ziemas noskaņu un Ziemassvētku dziesmu albuma, kas saules gaismu ieraudzīs novembra izskaņā.

Pats dziesmas autors un izpildītājs saka tā:

“Šis laiks ikvienam no mums ir pārbaudījumiem un izaicinājumiem piepildīts, bet vienmēr vajag atcerēties, ka mēs esam viens otram līdzās, varam atbalstīt, uzmundrināt un dot to dvēselisko gaišumu. Tas attiecināms gan uz pašiem tuvākajiem, gan ikvienu, kuru savā dzīves ceļā sastopam. Šajā gada tumšakajā laikā mēs viens otram esam kā saules, kas siltumu dodam!”

Dziesmas “Sirds kā bākuguns” mūzikas producents un skaņu režisors ir Laura Valtera domubiedrs Reinis Briģis, savukārt video tapšanā piedalījās Linda un Mārtiņš Zaķi un to veidoja Kristaps Selga, producente Anda Lagzdiņa.

 

Raidījuma laikā Lauris Valters nodeklamēja arī patriotisku dzeju no sava tikko iznākušā dzejoļu krājuma "Garam Gara Gaita", jo novembris taču ir Latvijas patriotisko svētku mēnesis! Kā tas izskanēja klausieties audio pielikumā!