10.novembrī ar pirmatskaņojumu LR2 studijā ciemojās Latvian Voices pārstāve Laura Jēkabsone. 

Novembris ir laiks, kad katrs no mums ar domām nedaudz ir Ziemassvētku laikā. Arī meitenes par to ir sākušas domāt, un ne tikai domāt, viņas gatavojas Ziemassvētku koncertiem "Mazie, skumjie Ziemassvētki". Ļoti daudzi vaicā - kāpēc skumjie Ziemassvētki? Laura atbild: "Skumjas, redz, tās ir tādas labās skumjas. Pārdomu un veselīgās skumjas, kuras ik vienu piemeklē gada gaišākajos svētkos, atskatoties uz aizvadīto gadu un notikumiem, kas ir bijuši."

Koncerta noskaņa būs ļoti gaiša, silta un priecīga. Meitenes izpildīs orģinālkompozīcijas un jau zināmus skaņdarbus. Pirmais koncerts 27.novembrī Ogrē, un tā vairākās Latvijas vietās, adventes svētdienās. 

Kā jau iepriekš solījām, Muzikālās Bankas laikā pirmatskaņojumu piedzīvoja Latvian Voives dziesma "Totari"! Mūzikas autore ir mūsu šīs dienas viešņa Laura. "Nemainīga vērtība grupas repertuārā ir bijusi un vēl joprojām ir latviešu tautasdziesma, kura iedvesmo uz jauniem muzikāliem atklājumiem. Arī kompozīcija "Totari" ir veidota, iedvesmojoties no latviešu tautas dziesmas, lai gan dziesmas melodija ir Lauras veidots oriģināls," tā par dziesmu saka Laura.

Īpašo notikumu un sajūtu Top'ā Laura atklāja pēdējā brīža īpašākās sajūtas. Pavisam nesen meitenes kopā ar Renāru Kauperu uzstājās bāreņu dienas pasākumā. "Šīs ir īpašas sajūtas, kad dziedi un uztājies maziem bērniem. Pozitīvās un gaišās emocijas nepamet vēl šobrīd," teic Laura. Tuvojoties valsts svētkiem, Latvian Voices apzinās piederību mūsu valstij, saprot to, ka latviešu tauta ir spēcīga, un ka patiesībā ir brīnišķīgi dzīvot Latvijā.