8. novembra Muzikālās bankas viesis bija grupas "Laika Upe" vokālists Guntis Nurža, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jaunāko veikumu - dziesmu "Pēdas".

“Šī dziesma ir par pagātnes negatīvajām pieredzēm un atmiņām, ar kurām mēs cenšamies sadzīvot. Mēģinot sargāt un žēlot sevi no tām, nepiepildām sapņus un baidāmies iet uz priekšu. Dzīvē ir bijuši neskaitāmi brīži, kurus vēlētos aizslaucīt kā rudens lapas, tomēr negatīvās atmiņas ir jāpalaiž vaļā, lai tās neturētu sevī un mēs spētu no tām mācīties. Šī dziesma ir mans stāsts, kuram vārdus uzdrīkstējos rakstīt es pats,” stāsta grupas solists un dziesmas autors Guntis Nurža.

Skaņdarba videoklipa animāciju vienkāršotā un personīgā manga stilā veidojusi 17 gadus jaunā māksliniece Anna Ilstere. Dziesmas aranžējumu ir veidojis Armands Varslavāns, kurš ir piedalījies arī citu grupas singlu tapšanā. Klipa scenāriste ir uzņēmuma radošā direktore Evija Rozenberga.

“Dziesmas videoklipu zīmējusi jaunā un talantīgā māksliniece Anna Ilstere, kurai apjomīgais darbs pie klipa ir pirmā tāda veida pieredze un, gluži kā dziesmas stāsts, arī Annas darbs ir par uzdrīkstēšanos atspoguļot savu personīgo redzējumu un par drosmi iesaistīties klipa tapšanā, ne tikai veidojot animācijas, bet arī esot daļai no klipa montāžas komandas. Annas darbus ir novērtējuši atzīti mākslinieki un tieši Annas veidotā animācija vienkāršotajā manga stilā ar viņas personīgo “rokrakstu” spēja radīt nepieciešamo rudens noskaņu un vienlaikus izstāstīt dziesmas stāstu,” piebilst Evija Rozenberga.

 

Raidījuma laikā Guntis Nurža vērtēja RAUM skaņdarbu “Turbulence”. Vai viņam tas patika? Klausieties audio pielikumā!