23. novembra Muzikālās bankas viesis bija grupas "Laika suns" mūziķis Arnis Račinskis. Grupa laidusi klajā dziesmu “rīts rīts rīts rīts rīts rīts”, piedaloties dziedātājai Kristīnei Pāžei.

“Liepājai ir īpaša nostaļģijas aura manā pieredzē, bet šo dziesmā ietverto mazliet smeldzīgo atmiņu un pazaudēšanās sajūtu noteikti var piedzīvot arī citur,” stāsta grupas dziedātājs Arnis Račinskis.

“Dziesma radās zibenīgi, melodija un lirikas saslēdzās gandrīz vienlaicīgi, varētu teikt - tā atnāca pati, nekas īpaši nebija jāmeklē. Tomēr, lai arī uzrakstījām to ātri, skaņdarbs kādu laiku gulēja plauktā, līdz pa īstam atdzīvojās ar Kristīnes Pāžes brīnišķīgās balss dalību - pēdējā trūkstošā komponente, lai stāsts kļūtu par kustigu bildi”.

Grupa Laika Suns žanriski aptver kā popdziesmas tā arī skaļas roka ģitāras, tā ir dibināta 2013. gadā, Rīgā. Tajā spēlē Arnis Račinskis, Kārlis Josts, Elvijs Pārpucis un Jānis Burmeisters. Laika Suns līdz šim publicējis vairākus albumus un singlus, no kuriem zināmākie ir dziesmas “Pavasari”, “Atceries Rīgu vasaras naktīs” un “Nav kur iet”.

Kristīne Pāže ir pazīstama kā grupas “Kautkaili” soliste.

 

Par dziesmu balso šeit!

Raidījuma laikā Arnis Račinskis vērtēja jaunās dziedātājas un multiinstrumentālistes Unas Danielas debijas singlu “Apstājas laiks’’.

Una Daniela ir daudzšķautņaina mūziķe, kas sadarbojusies ar Jāni Šipkēvicu, ukraiņu dziedātāju Veru Brežņevu, grupu Prāta Vētra, grupu Astronout, hip-hop izpildītājiem Ozolu un Edavārdi, Ralfu Eilandu un citiem māksliniekiem. Paralēli visām radošajām sadarbībām, Una joprojām darbojas arī Kristīnes Prauliņas vadītajā Rīgas Gospelkorī, un šobrīd dziedātāja aktīvi strādā pie oriģinālmūzikas radīšanas kopā ar savu grupu The Electroads.

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!