4. jūlija Muzikālās bankas viesi bija grupas “Musiqq” puiši - Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, kuri gatavojas grandiozākajam notikumam šovasar – lielkoncertam “Mākslas darbs” Siguldas pilsdrupu estrādē 6. jūlijā. Grupa izdod arī vasarīgu singlu “Lai kvēl” no jaunā studijas albuma. Dziesmai tapis arī videoklips.

Grupas dalībnieki Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris atklāj:

"Lai kvēl" ir dziesma, kas varētu kļūt par skaņas celiņu jebkuram piedzīvojumam, kurā, elpu aizrautam, mesties iekšā. Tā ir īpaša dziesma mūsu daiļradē, kas simbolizē cerību un neatlaidību."

 

“Šoreiz mēs neesam uz skatuves, bet izbaudām mirkli kā klausītāji, esot kopā ar mūsu faniem. Filmēšana aizritējusi vairāku stundu garumā – lai  panāktu iecerēto vizuālo efektu, dziesma tika atskaņota paātrinājumā, lai galarezultātā visa darbība būtu redzama palēninājumā,” par klipa tapšanas aizkulisēm dalās grupa.

Jaunais albums "Mākslas darbs", kurā ir iekļautas 11 oriģinālkompozīcijas, ir tapis kā īpaša dāvana klausītājiem grupas 15 gadu jubilejā. Veidojot albumu, "Musiqq" eksperimentēja ar žanriem un skanējumu, piedāvājot faniem gan jaunu un vēl nedzirdētu izpildījumu, gan saglabājot grupai raksturīgo stilu.

Raidījuma laikā Emīls un Marats vērtēja jaunās mākslinieces Agnesse dziesmu “Uz augšu”.

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā sāpes un noliegums aizved pie situācijas atzīšanas, sevis apzināšanās un pateicības.

“Kad esi nokritusi zemāk par zemi, tad vari doties tikai uz augšu,” pauž dziedātāja Agnesse, kura albumā ir ietvērusi savu personīgo dzīves pieredzi.

Albumu veido piecas popdziesmas -  2023. gadā klausītājiem jau bija iespēja dzirdēt singlus “Sarkani karogi” un “Ods”. Līdz ar albuma iznākšanu tituldziesma “Uz augšu” top par nākamo radio singlu un publicēts arī dziesmas “Šonakt” videoklips.

Mini albuma “Uz augšu” dziesmu rakstīšanā Agnesse sadarbojusies ar Kasparu Ansonu, Lieni Stūrmani, Māru Upmani - Holšteini, Armandu Varslavānu, Edgaru Vilcēnu un Artūru Jenotu.

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā.