17. augusta Muzikālās bankas neklātienes viesis bija mūziķis Miks Dukurs. Viņš klausītāju vērtējumam piedāvāja savu jaunāko dziesmu “Vairāk par visu”. Tas ir kopdarbs, kurš radies Mikam apvienojoties ar jauno un talantīgo producentu Ralfu Kalniņu, kas darbojas ar skatuves vārdu RalfyMakesMusic.

Miks Dukurs par dziesmu:

"Es šo sauktu par perfektu nejaušību! Tas bija koncertiem piepildīts vīkends - biju tikko pārradies mājās, tukšā mājā, jo sieva ar bērniem bija devušies atpūtā pie jūras, kamēr tētis koncertē, un sajutu to tukšumu! Ikdienā jau to tā nesajūti, jo pie visa labā ātri pierodam, bet tajā vakarā likās tā skumji - pārrodies mājās un esi pavisam viens. Vēlreiz saprotu, ka tā ir tik liela svētība nebūt vienam, ka ir kāds, kas sagaida, kad atgriezies pēc grūtas dienas! Mana miera osta - māja un ģimene! Un es ticu, ka tā ir daudziem un par to visu domājot nāca arī dziesma!

Meklējot iedvesmu īstajiem vārdiem uzdūros arī uz piemērota bīta, kuru savā Instagram bija iepostojis Ralfs. Nepakautrējos uzrakstīt un saņēmu pozitīvu atbildi! No savas puses pielipināju ģitāras, bungas un manā studijā, tas viss kļuva viens vesels - dziesma, kuru dzirdam šodien! Vienmēr liels prieks par šādām "nejaušībām", tādā bija arī dziesma "Tu Mani Cel", kas šogad svin savu desmitgadi un ceram, ka arī šī dziesma nokļūs līdz jūsu sirdīm!".  

 

Lai labāk atcerētos Mika jaunās dziesmas nosaukumu „Vairāk par visu”, aicinājām viņu piedalīties spēlē! Mūziķim, zibenīgā ātrumā, bija jāturpina mūsu iesāktie teikumi... Spēles rezultātā mums izdevās arī noskaidrot - ko Miks Dukurs novēl Muzikālajai Bankai "Vairāk par visu"! Kas tas ir? Klausieties audio pielikumā!