2. jūlija viesis bija mūziķis Chris Noah. Viņš klausītāju vērtējumam nodeva savu trešo singlu latviešu valodā "Desmitiem reižu" un izziņoja savu līdz šim lielāko koncertu koncertzālē “Palladium Rīga”.

“Jūnijs milzu ātrumā aizsteidzies, bet paspēts diezgan daudz - esmu noķēris īsto vasaras sajūtu, kuru ieliku šajā dziesmā. Pārsteidzu pats sevi un domāju, ka arī klausītājus, jo “Desmitiem reižu” viennozīmīgi ir mans līdz šim romantiskākais skaņdarbs. Gribētu, lai ikviens noklausās tieši šo dziesmu mašīnā ar visiem logiem vaļā, traucoties kārtējā piedzīvojumā,” par dziesmu stāsta Chris Noah.

Arī jaunais singls “Desmitiem reižu” izdots sadarbībā ar ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” Somijas pārstāvniecību. Chris dziesmu ierakstījis studijā Latvijā, kurā strādāja kopā ar ilgstošo sadarbības partneri britu producentu Kristoferu Harisu (Kristofer Harris). Mūzikas un teksta autors ir pats Chris Noah. Piedalīties dziesmas ierakstā Chris uzaicinājis arī Dailes teātra jauno aktrisi Madaru Viļčuku, kura ierunāja dziesmas lirisko atkāpi, paspilgtinot dziesmas romantisko vēstījumu. Čella partijas uzticētas Ernai Daugavietei, savukārt piebalsis iedziedājusi Estere Tauriņa. 

Chris Noah jau paspējis būt tādu pasaules slavenu mākslinieku kā James Bay, Tom Odell, “The Naked and Famous” un LP koncertu īpašais viesis.

“Tagad pienācis laiks pašam kāpt uz lielākas skatuves - esmu izsapņojis savu šī rudens notikumu. Koncertzālē Palladium būšu kopā ar saviem draugiem, grupas biedriem. Koncertā plānoju radīt citu pasauli ar īpaši pārdomātu scenogrāfiju un, protams, izpildīšu savas labākās dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. Man ļoti patīk vasaras gaišie vakari, bet es jau ar nepacietību gaidu 7. novembri,” stāsta Chris Noah.

 

Raidījuma laikā Chris Noah vērtēja Laimas Vaikules un Jāņa Stībeļa kopdarbu - dziesmu "Saule un mēness". 

 

Jānis Stībelis par dziesmu:

“Vai var būt tā , ka pretpoli pievelkas? Šis ir stāsts tieši par to. Divi , tik dažādi viens otru pievelk un beigās var būt kopā laimīgi. Tā arī “saule un mēness” ir kā simboli atšķirīgajam šajā pasaulē, ja saka ka sievietes ir no Venēras un vīrieši no Marsa, tad mūsos jau ir iekodēts šis atšķirīgais, kas mums liekas tik interesants un pievelk tieši pretējā cilvēkā.”

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!