9. maija Muzikālās bankas viesi bija nostalģiskās popgrupas "Kautkaili" dalībnieki - Didzis Bardo un Krists Krūskops. Viņi izziņo koncertu “Palladium” 29. janvārī un izdod debijas albuma tituldziesmas "Personas kods" video.

Pērnā gada novembrī grupa laida klajā savu debijas albumu "Personas kods". Līdz ar koncerta izziņošanu, grupa nodod saviem klausītājiem albuma tituldziesmas "Personas kods" video, kurā izmantoti materiāli gan no "Kautkaili" mēģinājumiem, koncertiem un aizkulisēm, gan no pērn tapušā albuma ierakstu sesijām. Video materiālus fiksējuši grupas dalībnieks Krists Krūskops un grupas draugi Anastasija Petuhova un Artūrs Rudavs. 

 

2023. gada rudenī izdotā dziesma "Ļauj man" iekarojusi Latvijas radiostaciju viļņus un šī gada sākumā noritējušās “Muzikālās bankas” skatītāju balsojumā ieguva 7. vietu. 

Raidījuma laikā "Kautkaili" mūziķi vērtēja Shipsea jauno dziesmu "Lielās cerības". Šis ir otrais singls, kas sniedz ieskatu mūziķa topošajā albumā. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!