6. aprīļa Muzikālājā Bankā neklātienē viesojās mūziķu trio - Dons, Renārs Kaupers un Intars Busulis, kuru himna mīlestībai "Piedošana” jau iekļuvusi topā un šobrīd "gozējas" 11. vietā.

"Paldies Artūram par iniciatīvu", saka Intars.

"Prieks un gods dziedāt šādā sastāvā. Citējot manu mīļoto meiteni, spēcīga ir gan dziesma, gan pats fakts, ka visi esam satikušies kopīgā skaņdarbā. Interesanti, ka dziesma faktiski tapa jau pirms gada, bet pandēmija darīja savu un sapratām, ka dziesmas izdošana uz laiku jāpārceļ", turpina Renārs.

Dziesmu sarakstījuši paši puiši un viņi saka lielu Paldies visiem, kas palīdzēja šim ierakstam tapt.

"Piedošana ir māksla, kuru mēs mācāmies visu dzīvi. Reizēm šķiet, ka nu pat jau būsim iemācījušies, bet nāk jauni pārbaudījumi un atkal jāsāk viss no jauna", rezumē Dons.

Dziesmas teksta video veidojis baltkrievu mākslinieks Vasilijs Ļihtorovičs. Ieraksts tapis Dj Rudd ierakstu studijā Full Clip, producents Kim Wennerstrom (Kims Lab), izdevējs Dons Music, DeBusul MUSIC, Brainstorm Records Company.

 

Raidījuma laikā slavenie viesi piedalījās DRAUDZĪBAS SPĒLĒ "cik labi tu mani pazīsti?".

Katram no viņiem bija iespēja izteikt par sevi kādu apgalvojumu – tas varēja būt gan patiess, gan arī meli! Abu pārējo mūziķu uzdevums bija atminēt – vai teiktais ir patiesība vai meli?! Visu notiekošo klausieties audio pielikumā!