9. jūlija Muzikālajā Bankā viesojās mūziķi - Katrine Lukins un Aleksandrs Ozols, kuri klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Ar tevi kopā".

Katrine par dziesmu:

Dziesma “Ar tevi Kopā” savu “galējo” skanējumu ieguva šī gada pavasarī. Mans tētis (Andris Lūkins), jau kādu labu laiku atpakaļ bija uzrakstījis dažas harmonijas un melodijas ko mēs kopīgi mēģinājām attīstīt. Gribējās nākamo dziesmu pamēģināt iedziedāt latviešu valodā, ko es līdz šim nekad nebiju darījusi. Godīgi sakot drusciņ iesprūdām, un īsti netikām uz priekšu. Sapratām ka vajag kādu citu skatu no malas un palīdzību uzrakstīt dziesmas tekstu latviešu valodā. Uzrunājām Jāni Drīksnu kurš piekrita mums palīdzēt. Tālāk jau viss attīstījās ļoti ātri, pāris dienu laikā Jānis atsūtīja savu versiju jau ar gatavu tekstu ko mēs ļoti ātri pabeidzām! Ar gatavu demo devāmies pie Kaspara Ansona kurš to izveidoja par mūsdienīgu pop dziesmu. Studijā iedziedāt šo dziesmu latviešu valodā man bija liels izaicinājums. Itkā latviski runāju tekoši, bet dziedot bija manāms akcents. Pārsmējāmies ne pa jokam.

Raidījuma laikā Katrine un Aleksandrs pastāstīja ne tikai par sevi un savām muzikālajām aktivitātēm, bet arī dzīvajā izpildījumā atskaņoja grupas "Rock'n'berries" skaņdarbu "Tuvumā". Kā tas skanēja klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!