1. augusta Muzikālās bankas viesi bija - dziedātāja Katrīna Gupalo, kā arī producenti Edgars Vilcāns (Edwolf) un Armands Varslavāns (Varslaff) ar kuriem kopā tapis deju mūzikas hits “Pupiņu Zupiņa”, kas jau ir paspējis iekarot klausītāju sirdis koncertos.

Skaņdarbā ir apdziedāta mīlestība pret vienu no latviešu virtuves stūrakmeņiem - tradicionālo pupiņu zupiņu. Dziesma atklāj jauna vīrieša tiekšanos uz laimi, mīlestību, siltumu un rūpēm, kuru viņš cer atrast un sagaidīt savā dzīves gājumā. Dziesmai tapis arī mazbudžeta pašdarbības mūzikas video, kurš filmēts Rīgā un Budapeštā.

 

Dziesma “Pupiņu Zupiņa” tika komponēta kādā jūnija vakarā, kad Katrīna uz studiju atnesa savas mātes dāvātu pupiņu zupiņu. Sātīgais mielasts tik ļoti iedvesmoja radošo komandu, ka tā nekavējoties steidzās ietērpt savu pateicību mūzikas skaņās un dzejas rindās. Turpinot maltīti, mūziķi atcerējās par savu bērnu dienu elku Benny Benassi un viņa leģendāro dziesmu “Satisfaction”, un drīz vien ieskanējās zīmīgais basa gājiens, kurš spēcīgiem ritmiem caurvij visu kompozīciju.

“Šī enerģijas caurstrāvotā dziesma neatstās vienaldzīgu itin nevienu latviešu sirdi. Tā remdēs klausītāju ilgas pēc karstiem un garšīgiem ritmiem un kļūs par neatņemamu latviešu deju mūzikas hrestomātijas sastāvdaļu” - ir pārliecināti dziesmas “Pupiņu Zupiņa” autori Katrīna Gupalo, Edgars Vilcāns un Armands Varslavāns.

Tuvākie koncerti, kur klausītāji varēs izbaudīt dziesmu “Pupiņu Zupiņa, kā arī daudzus citus Katrīnas Gupalo radītus hītus notiks 23. jūlijā Kultūras namā “Wiktorija” Liepājā, 25. augustā Labumu bodē Ikšķilē un 2. septembrī Baložu ielas estrādē Pārdaugavā.