6. jūnija Muzikālās bankas viešņa bija mūziķe Katrīna Gupalo, kura sadarbībā ar mūziķēm SKARTA jeb dvīņumāsām, Sanitu un Saniju Rozi, izdevusi savu līdz šim romantiskāko dziesmu un sirreālu mūzikas video “Man ar Tevi”.

Dziesma atklāj maigu un sievišķīgu ilgošanos pēc romantikas. Savukārt mūzikas videoklipā Katrīnas viesistaba pārvēršas par fantāziju, kurā galvenā varone tik ļoti iegrimst savos sapņos, ka galu galā iet bojā.

“Radot dziesmu smēlos iedvesmu no, manuprāt, visromantiskās mūzikas - Prāta vētras un The Weeknd agrīnajiem opusiem. Tajā ir gan smeldzīgas vijoles, gan sulīgs bīts ar vintāžīgām ērģelēm, Lo-fi skanējums otrajā pantā un gospeļkora pieskāriens noslēgumā. Filmējot videoklipu vēlējāmies saglabāt šo juteklisko un nesteidzīgo sajūtu, kad var iegrimt savos sapņos un izbaudīt tos uz visiem 100%. Līdz pēdējam mirklim bija atklāts videoklipa fināls, tas deva iespēju improvizēt filmēšanas laukumā, aizrīties ar lielu, skaistu zemeni un nomirt,” stāsta Katrīna Gupalo.

Katrīna Gupalo ar duetu SKARTA iepazinās ierakstu studijā, kur mūziķes strādāja katra pie savām solo dziesmām. Katrīnu patīkami pārsteidza abu māsu profesionalitāte un apbūra spēja virtuozi pārvaldīt balss vissmalkākās nianses.

“Pavisam nesen iepazināmies, drīz pēc tam studijā baudījām “dāmu pirkstiņus” un ierakstījām kopīgu dziesmu. Dzirdot “Man ar Tevi”, mūsu daļai vārdi atnāca paši. Melodiju nolēmām ieturēt repa stilā, kas piešķir dziesmai nepiespiestu gaisotni, bet parāda arī mūsu raksturu,” atklāj māsas Sanija un Sanita Rozes.

Dziesmas līdzautors un mūzikas producents ir Edgars Vilcāns, mūzikas video režisors -   Helmuts Bondars, operators un montāžas veidotājs - Oskars Lūsis.

Raidījuma laikā Katrīna Gupalo vērtēja ArtifexLV un ANNEMARIA skaņdarbu "Sapņoju par tevi". Annemaria, jeb īstajā vārdā Annemarija Moiseja ir dziedātāja, kura izdevusi vairākus singlus, taču pirmo reizi sadarbojusies ar producentu Artifexlv. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!