30. decembrī - gada pēdējā Muzikālajā bankā viesojās dziedātāja Katrīna Dimanta, kura klausītājiem piedāvāja savu jauno dziesmu “Baltu sniega ceļu eju”. Dziesma ieturēta sintīpopa stilistikā un stāsta par draugu piedzīvojumiem ziemas pārgājienā mežā. Tā sarakstīta 2021. gada februārī, kad Katrīna desmit dienas dzīvojusi un mūziku rakstījusi Rezidencē Kurzeme, milzīga sniega un meža ielokā.

“Dziesma “Baltu sniega ceļu eju” pie manis atnāca ļoti ātri. Apkārt esošā vide bija kā paradīze un iedvesmas avots. Kopā ar draugiem devāmies meža izpētes pārgājienos, slēpojām, gājām pirtī. Mūziku rakstīju, sēžot pie kamīna,” stāsta mūziķe.

Ziemīgo skaņdarbu Katrīna pirmo reizi nospēlēja savā meistarklasē internetā un tā ieguva lielu publikas atsaucību – dziesma kļuva par populāru izvēli tiešsaistes koncertu apsveikumos. Arī daļa no dziesmas video tapusi šā gada februārī Kurzemē. Video apzināti saglabāts vertikālais formāts, radot klātbūtnes sajūtu, kas pārņem, saņemot video ziņu no draugiem.


Šajā gadā Katrīna aktīvi strādājusi pie sava debijas albuma “Krāsas” ieraksta, kas klausītājiem tiks nodots 2022. gada februārī. Albumā būs iekļauta arī aktuālā dziesma “Baltu sniega ceļu eju”.

Raidījuma laikā rubrikā IESAKA MŪZIĶIS dziedātāja klausītājiem ieteica trīs lietas, kas vajadzīgas, lai atbilstoši sagaidītu jauno gadu! Kādas tās ir? Klausieties audio pielikumā!