29. augusta Muzikālās bankas viesi bija - dziedātāji Katō un GACHO, kuri publiskojuši sadarbības singlu “Glābšanas veste”. Līdz ar dziesmu, klajā laists arī tās videoklips.

Dziesma ir veltījums ģimenei, uzticamiem draugiem un kolēģiem. Tiem, kuri neuzgriež muguru pat tad, ja pats sev vairs neesi saprotams vai tīkams.

“Šī ir viena no manām personiskākajām kompozīcijām, jo tajā atklāju savu vājumu. Periodiski izdzīvoju situācijas, kurās šķiet, ir tikai problēmas un nemitīgi risinājumu meklējumi. Visbiežāk, par to negribas runāt skaļi, drīzāk paslēpties, bet šīs dziesmas radīšana manī kaut ko pavēra un izmainīja,” pamatideju apraksta KATŌ. “Dzīve piespēlē dažādus scenārijus, bet es ticu, ka viss ir atrisināms. Mēs esam šeit, lai viens otru atbalstītu un darītu laimīgu. Ir tik patīkami apzināties, ka tev ir uz ko paļauties,” dziesmas vēstījumu noslēdz GACHO.

Tāpat, kā visas līdz šim radītās KATŌ kompozīcijas, arī “Glābšanas veste” tapusi kopā ar dziesmu autoru un producentu Kasparu Ansonu, kurš radīšanas procesu pielīdzina psihoterapijai:

“Strādājot pie dziesmas, tev jāspēj atvērties. Uzticēties otram, paļauties stāstot par pārdzīvojumiem. Laika gaitā, savstarpējā sadarbībā esam to attīstījuši un, nereti, uztveru KATŌ kā “glābšanas vesti” arī savos radošajos meklējumos.”

 

Raidījuma laikā Katō un GACHO vērtēja "Bermudu divstūra" jaunāko singlu „Nogurstam” no nule iznākušā albuma „Nogurstam septiņos cēlienos”. Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!