2. augusta Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja KATŌ, kura klausītājiem piedāvā dziesmas “Laika mašīna” videoversiju, kas tapusi Londonā - vienā no KATŌ sirdij tuvākajiem ceļojumu galamērķiem. Šis ir trešais singls no jau izdotā pilnmetrāžas albuma “Es tā jūtos”.

Dziesma vēsta par tiem mirkļiem, kad šķiet - gribas padoties un visam atmest ar roku. Tādos brīžos ir vērts patīt filmu atpakaļ un atcerēties, kāpēc un ar kādām sajūtām sākām konkrēto darbību. Tādā veidā iegūstam motivācijas devu, saprotam, cik tālu esam nonākuši un to, ka patiesībā, labākais vēl tikai priekšā.

“Pēc jaunas dziesmas tapšanas, tās demo versiju nereti sanāk klausīties braucot savā auto un “Laika mašīna” nebija izņēmums. To klausoties sapratu, ka šo var dēvēt par braucamdziesmu, jo tā uzmundrina un lieliski piestāv, kā vasaras saulainajām dienām, tā siltajiem vakariem. Dziesmā ietvertās sajūtas centāmies atspoguļot arī videoversijā.

Kad šķiet, ka spēka resursi ir izsmelti, mani ātri spēj uzlādēt vides un apstākļu maiņa, pāris dienu ceļojumu formā. Mīlestību pret Londonu varu izskaidrot ar pilsētas nepārtraukto kustību un enerģiju, tā mani pievelk un liek atgriezties atkal un atkal, lai apmeklētu vēl, līdz šim, neiepazītas vietas,” stāsta KATŌ.

“Laika mašīna”, tāpat kā visas albumā “Es tā jūtos” iekļautās kompozīcijas tapušas kopā ar dziesmu autoru un producentu Kasparu Ansonu.

 

Raidījuma laikā KATŌ vērtēja jaunās dziedātājas atvaras un Toma Kalderauska kopdarbu - “Pāris reizītes”. Skaņdarbs tapis dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”. Dziesma stāsta par nevisai veiksmīgām attiecībām, neizlēmību un “žulti”, kas tiek izlādēta vienam uz otru. Kāds bija KATŌ vērtējums? Klausieties audio pielikumā!