1. oktobra Muzikālajā Bankā viesojās dziedātājas Dvīnes - Katrīne un Anastasija, kā arī ģitārists Uldis Beitiņš. Dvīnes nodeva klausītāju vērtējumam savu jauno singlu "Manā prātā tikai tu", kas tapusi sadarbojoties ar mūzikas producentu Mickeen. Jaunajai dziesmai tapis arī enerģisks un košs video.

Dziesma “Manā Prātā Tikai Tu” ir maiga atzīšanās mīlestībā, kas ietērpta popmūzikas skaņās. Dziesmas mūzikas un vārdu autores ir dueta dalībnieces – dvīņumāsas Anastasija un Katrīne, savukārt dziesmas producents ir Mickeen jeb Miks Pinzulis, ar kuru Dvīnes šajā gadā sadarbojas jau otro reizi, iepriekš strādājot pie Mickeen singla, kas iznāca pavasarī.

Videoklipu veidojis Mārcis Šēners. Sadarbībā ar stilistu Anatoliju Ksenofontovu, izmantojot vairāku Latvijas dizaineru darinājumus, veiksmīgi tika parādīta klipa pamatideja par krāsu izmantošanu, kas tēlaini atspoguļo, kā no jauna iekrāsojas dzīve, kad esi iemīlējies.

“Mēs esam priecīgas par rezultātu un pateicīgas visai komandai. No mūsu mazās idejas, pašām nemanot, izauga liels projekts, kurā iesaistīta apjomīga un profesionāla komanda. Liels paldies par atbalstu “Circle K Latvia”, “Baseins Jugla” un bistro “Balts”. Ceram, ka dziesma atradīs savu klausītāju!” pauž Dvīnes.

Raidījuma laikā meitenes dzīvajā izpildījumā atskaņoja grupas "Laika suns" dziesmu "Dažas no meitenēm".

 

 

Par savu favorītu balso šeit!