14. oktobra Muzikālajā bankā viesojās dzejnieks un mūziķis Guntars Račs, kurš klausītāju vērtējumam piedāvāja grupas "bet bet" jaunāko skaņdarbu “Īstā vieta, īstais laiks”. Dziesma tapusi sadarbībā ar Holivudas kinoindustrijā atzīto komponisti Lolitu Ritmanis.

Grupas “bet bet” dalībnieki Zigfrīds Muktupāvels un Guntars Račs ar Lolitu Ritmanis ir pazīstami jau sen, taču salīdzinoši nesen radās doma par kopīgi veidotām dziesmām. Šodien tiek publicēta pirmā no pavisam 10 – 12 plānotajiem kopdarbiem. Dziesmas “Īstā vieta, īstais laiks” pamatā ir dzejolis no nesen klajā nākušās Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 3. daļa.

“bet bet”:

“Mēs ar Lolitu satikāmies īstajā vietā un īstajā laikā! Guntaram jau bija viena kopdziesma ar Lolitu un mēs nolēmām, ka vajag vēl! Mums bija viegli strādāt, jo Lolita, īsta profesionāle būdama, atsūtīja mums izvērstu nošu materiālu un pašas iedziedātu paraugierakstu. Aranžētāja lomu šoreiz uzņēmās Zigfrīds un pēc pāris dienu darba studijā kopā ar producentu Gintu Stankeviču, tapa šī dziesmas versija.”

 

Raidījuma laikā Guntars Račs vērtēja grupas "Muud" jauno dziesmu "Nedienas", kurā mūziķi pievēršas tādām neviennozīmīgām tēmām kā psihiskā veselība, atkarības un pašnāvība. Kāds bija Guntara viedoklis par dziesmu? Klausieties audio pielikumā!