27.februāra raidījumā Muzikālā Banka viesojās grupa no Madonas – „Sub Scriptum”, kura klausītājiem nodeva savu jaunāko singlu „Kādā krāsā’’. Dziesmai iznācis videoklips no pavasarī gaidāmā debijas albuma.

Dziesmas galveno domu grupas solists Kristers Rudzītis raksturo šādi:

"Jau izsenis cilvēki ir piešķīruši krāsām dažādu simbolismu un nozīmi apzīmējot debespuses, emocijas, slepenus ziņojumus vai pat dievības. Šobrīd, piemēram, mēs ar kādu konkrētu krāsu itin viegli varam identificēt tautības, politiskās partijas, ideoloģijas, seksuālās minoritātes vai reliģijas - ikvienai dzīves sfērai ir savi simboli un krāsas, bet šajā dziesmā krāsa asociē aizraušanos, slimīgu apmātību. Mūsuprāt, jebkuri pārspīlējumi ir kaitīgi un toksiski, pat, ja piemēram, tiek pārspīlēts ar poletkorektumu. Citreiz rodas sajūta, ka šis apmātību jeb krāsu rāmis ir tik ļoti košs, ka es varētu pat sajukt prātā."

 

Raidījuma laikā grupas "Sub Scriptum" dalībnieki - Kristers, Armands, Alvis un Maikls pastāstīja par to, kā jāģērbjas 21.gadsimtā, cik svarīgas ikdienā ir krāsas, kā arī Muzikālās Bankas vadītāja Baiba noskaidroja, ko apsolījies izdarīt viens no grupas dalībniekiem pēc albuma prezentācijas.To visu klausieties audio pielikumā!

Fragments no raidījuma, kurā grupa izpilda dziesmu "Viegli ievainots":