Laikā, kad adventes laiks ir sācies, cilvēku sirdis atveras labestībai un siltumam pret visu cilvēci.

Laikā, kad vēlamies cits citu iepriecināt ir tapusi Ziemassvētku koncertprogramma „Kad mīlestība dzimst”. Koncerts kopā ZIGFRĪDU MUKTUPĀVELU un ANCI KRAUZI būs kā turpinājums jau padarītajam šajā žanrā. Dziesmu ciklā satiksies divi unikālu balsu īpašnieki, kuriem Jānis Lūsēns radījis jaunas 12 dziesmas.  Decembra sākumā tās tiks izdotas arī CD versijā. Jānis Lūsēns allaž īpašu nozīmi piešķīris labai dzejai.

Blakus šīm jaunajām dziesmām koncertā dzirdēsim arī agrāk tapušās dziesmas, kuras TV un radio skan katros Ziemassvētkos jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Īpaši izvēlētais JĀŅA LŪSĒNA ZIEMASSVĒTKU ORĶESTRA sastāvs muzikālo ietērpu šim koncertam veido vienlīdz krāsainu un līdzvērtīgu  solistu balsīm. Viņu izpildījumā popūrijā dzirdēsim arī īpaši aranžētas tradicionālās Ziemassvētku melodijas.

 

Šodien 14:05 uz mūsu studiju esam aicinājuši Zigfrīdu Muktupāvelu, lai pastāstītu mums mazliet vairāk par gaidāmo koncertu uz kuru biļetes varat iegādāties šeit.

 

Un šīs dienas rubrika „Īpašo sajūtu un notikumu Tops”. Jautāsim Zigfrīdam trīs lietas, ko viņš dara adventes laikā, kāds ir viņa svētku vainags.

SEKO MUMS: muzikalabanka.lv, facebook.com, draugiem.lv, twitter.com un Instagram.

Mīli tā, lai sajūt visi – Tava “Muzikālā banka”!