25. februāra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās jaunās  indie pop grupas “Mother of Pearl” mūziķis Didzis Melderis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva apvienības pirmo dziesmu “Pēdējā stāvā”. Didzis Melderis kopā ar ģitāristu Kristenu Kupču, basģitāristu Edžu Korsaku un bundzinieku Mārci Brišku ir grupas “Mother of Pearl” dibinātāji.

Dziesma “Pēdējā stāvā” stāsta par augstākajām cilvēka dzīves vērtībām, par to cik viss var kļūt auksts un tukšs, ja pazūd tas, kas ir pats galvenais - mīlestība.

Dziesmas video tika filmēts rudenī, kad Latvijas daba atklāj pavisam citu krāsu paleti. Kopā ar operatoru izvēlējāmies vizuāli interesantas lokācijas, lai tās paspilgtinātu katru grupas dalībnieku. Video stāsts ir par 4 mūziķiem, kuri nolēmuši iet vienu ceļu.

Dziesma tapusi sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tās producents ir Jānis Aišpurs un tās ieraksts veikts “Hodila Records” un “The Sound Poets” studijās. Videoklipu veidoja režisore Marija Migliniece un operators Daniels Pušpurs.

 

Raidījuma laikā Didzis Melderis piedalījās spēlē. Viņam bija jāatpazīst citu latviešu izpildītāju dziesmas, kurās figurē vārds "pēdējais". Kā mūziķim veicās klausieties audio pielikumā...