6.februārī Latvijas Radio 2 studijā ciemojās Jauno Jāņu Orķestris un tā dalībnieki Juris Kaukulis, Ieva Strode, Andris Veinbergs, Kaspars Tobis, Valērijs Cīrulis.

Muzikālajā Bankā Jauno Jāņu Orķestris dzīvajā izpildījumā prezentēja jaunāko muzikālo veikumu - dziesmu “Salti pūta ziemas vēji”, kas ir pirmais vēstnesis no grupas pavasarī gaidāmā albuma. Šim notikumam par godu apvienība izziņo  albuma atklāšanas koncertu 30. aprīlī, mūzikas namā “Daile”.

Jaunās dziesmas “Salti pūta ziemas vēji” mūzikas un dainu teksta salikuma autors ir Juris Kaukulis, producents – Aldis Zaļūksnis. Kompozīciju ieskaņojuši un aranžējuši visi “JJO” mūziķi.

Gaidāmo albumu grupas līderis Juris Kaukulis raksturo šādi: “Turpinām sakausēt simtgadīgas tautasdziesmas ar cilvēcisku attiecību stāstiem no jauna radītā mūzikā – te skan gan intīmi čuksti, gan mežonīgas dejas”.

Ciemojoties Muzikālājā Bankā grupa jauno dziesmu prezentēja "dzīvajā izpildījumā":

 
Jaunajai dziesmai Siguldas puses ziemīgajos pakalnos tapis arī mītisks mūzikas video:
 
 

Gaidot un strādājot pie jaunā albuma, apvienībai ir daudz un dažādu sajūtu, notikumu un emociju, bet, paralēli visiem darbiem, protams, ir dažādi veidi, kā baudīt ziemu, kā pavadīt brīvo laiku, tāpēc rubrikā "Īpašo notikumu un sajūtu Tops" studijas viesi atklāja savas ziemas sajūtas un dalījās stāstā arī par to, kā tapis jaunās dziesmas video. Interviju ar Jauno Jāņu Orķestri pilnā garumā klausies audio pielikumā!