29. decembra Muzikālās bankas viesis bija jaunais dziedātājs un dziesmu autors Denijs Grieze, kurš pēc vairākām sadarbībām ar dažādiem māksliniekiem ierakstījis solo dziesmu "Viens Otram".

Pēc veiksmīgas sadarbības ar Nikolaju Puzikovu ar dziesmu "Tā kā tu" un nesen izdotās dziesmas ar Niku Endziņu, Denijs nāk klajā ar jaunu solo projektu.

Dziesma dziesminieka krājumos jau stāvējusi kādu laiku, bet pēc pāris gadiem beidzot ierakstīta un tapis arī video.

""Viens Otram" ir par tīru mīlestību un attiecībām kurās mēdz būt grūtības. Videoklipā beigās ir attēlota izlaušanās un pārkāpšana pāri sev, lai saglābtu attiecības. Tieši tas dažkārt ir visgrūtākais, pieņemt, ka esmu kļūdījies, vai tas, ka tieši man ir jāsper solis pretī otram," saka Denijs.

Dziesma ierakstīta un video uzņemts pilsētā kurā dzīvo pats mūziķis - Tukumā. To producējis un pie ieraksta strādājis Valērijs Černejs, un video tapis sadarbībā ar Kasparu Dween. Klipā redzamie aktieri ir pāris - Anžela un Kristers.

Denijs par dziesmas tapšanas procesu stāsta:

"Es ļoti priecājos, ka man ir bijusi iespēja strādāt kopā ar šiem cilvēkiem. No katra no viņiem pat visgrūtākajos brīžos dziesmas tapšanā strāvoja mīlestība un apņēmība turpināt iesākto, tāpēc liels paldies ik katram kas ir pielicis roku lai šis izdotos! Bez jums tas nebūtu iespējams!"

 

Raidījuma noslēgumā noskaidrojām kura Denijam šķiet šī gada vērtīgākā Muzikālās bankas dziesma. To uzzināsiet noklausoties audio pielikumu!