2. septembra Muzikālajā bankā neklātienē viesojās jaunā dziedātāja Emīlija. Viņa klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu "Atspulgs", kura tapusi duetā ar  grupas “Ezeri” solistu Miķeli Putniņu, kā arī iepazīstināja ar savu piecu dziesmu albumu "Augustā".

Tituldziesmu “Augustā” klausītāji iepazina jau maijā. Vasaras karstumā tika izdots otrais singls “Bites”, savukārt ar mini albuma iznākšanu uzmanība tiek dziesmai “Atspulgā”.

Duets izdzīvo jaunas mīlestības stāstu - to brīdi, kad mīlētāji viens otrā skatās kā savā atspulgā.

“Man to gribas saukt par "klusās mīlestības" dziesmu. Tā ir par domām un mazām niansēm, par drošības apziņu un spēju novērtēt,” savās pārdomās par “Atspulgā” dalās Emīlija.

“Visas dziesmas ir balstītas manā personīgajā pieredzē, bet ceru, ka tas caur sajūtām, asociācijām iedvesmos klausītāju dziesmās sadzirdēt pašam savu personīgo stāstu, “ saka Emīlija.

Dziesmu mūzikas un vārdu autore ir pati Emīlija Jermola. Ieraksta projekta vadītāja Agnese Rozniece, kas kopā ar savu “Zvaigznājs” komandu piesaistīja radošo atbalstu - mūziķus Pēteri Lundi, Kristapu Ērgli un Chris Noah, vizuālā tēla veidošanā iesaistījās Elizabete Džeina Rubene un Artūrs Strautiņš.

 

Raidījuma laikā kopā ar Emīliju noklausījāmies viņas mini albumu. Izskanēja visu piecu dziesmu fragmenti ar jaunās mākslinieces komentāriem. To visu klausieties audio pielikumā!