7. decembra Muzikālās bankas viešņa bija jaunā dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere. Šī gada maijā viņa sevi pieteica ar pašas sarakstīto un izpildīto dziesmu “Kur es tevi varu atrast”. Šodien Muzikālajā bankā pievienojām vēl vienu viņas pašas sarakstīto dziesmu – “Pie tevis ir labāk”.

Aleksa:

“Rakstot dziesmu, domāju par to, ka mēs vienmēr kaut ko vēlamies. Kaut ko jaunu mīlestībā, kaut ko neizdzīvotu. Bet, kad mēs to beidzot iegūstam, dažreiz tas šķiet ne tāds, kā cerēts. Dažreiz sapņi nesakrīt ar realitāti.

Dziesmas sarakstīju izmantojot ukueli, bet studijā strādājot, bija interesanti dzirdēt, kā dziesma pārtapa stilā, kurš man līdz šim bijis svešs. Bet es sev vaicāju - kurš teicis, ka tā nevar šādi izklausīties? Dažreiz ir jāriskē un jāizkāpj no savas komfortu zonas, jo tā var daudz ko iemācīties. Arī video filmēšanas apstākļi bija mazliet ekstrēmi. Man bija ļoti auksti, bet es izturēju šo kārtējo izaicinājumu!”

Aleksa dzimusi Tukumā, bet bērnību pavadījusi emigrācijā Anglijā un tagad ir atgriezusies dzimtenē, lai mācītos un pilnveidotu sevi mūzikā.

 

Par dziesmu balso šeit!

Šobrīd mūziķi, sķiet, ir pievērsušies Ziemassvētkiem un ieputināti sniegos, jo no jaunumiem pēdējā laikā saņemam tikai Ziemassvētku dziesmas, kuras gan aptaujā neiekļaujam, bet, protams, klausāmies un priecājamies, gaidot svētkus. Šodien kopā ar Aleksu noklausījāmies Mika Dukura radīto Ziemassvētku dziesmu “Tikai vēlos”, kas tapusi kopā ar Veiv. Vai Aleksai patika šis skaņdarbs? Klausieties audio pielikumā!