23. maija Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Jānis Stībelis, kurš izdevis jaunu dziesmu “Viegli nāk, viegli iet”. Šis ir jaunākais singls no septembrī gaidāmā jaunā albuma.

Jaunā albuma prezentācijas koncerts iecerēts VEF kultūras pilī, 22. septembrī, kas ir arī Jāņa dzimšanas diena. Dziesmas tapšanā Jānis sadarbpjies ar pašmāju un ārzemju mūziķiem. Video tapšanu šoreiz uzticēts Izraēlas vizuālajai kompānijai, kur, piemeklējot tēmas, tika izmantots arī mākslīgais intelekts. 

Runājot par dziesmu un tās vēstījumu, Jānis stāsta:

“Dziesmas tēma man bija radusies jau kādu laiku atpakaļ, domājot par lietām mūsu dzīvēs, kuras nenāk tik viegli, tās prasa pamatīgu darba un laika investīciju. Un tad pēkšņi ir kaut kas tāds, ko tu nebiji plānojis, iecerējis un tas atnāk tik viegli, kā no debesīm nokritis. Paskatoties vēlāk no malas, pret vieglajām lietām mēs bieži neizturamies nopietni, bet ilgākā laika periodā paliek tas kas nācis ilgāk, ar darbu, pacietību un mīlestību. Bet tomēr, dažreiz ir tik jauki dzīvot vieglāk, izbaudot vieglos dzīves mirkļus.”

Mūzikas un teksta autors, kā arī dziesmas producents ir pats Jānis Stībelis.

 

Raidījuma laikā Jānis vērtēja grupas "Borowa Mc" dziesmu “Atmosfēra”. Tā tapusi vēloties iedvesmot cilvēkus mīlēt un iemīlēties šajā vasarā. Skaņdarba vērtējumu klausieties audio pielikumā!