16. augustā Muzikālo banku apciemoja Jānis Stībelis, kurš prezentēja savu jauno dziesmu "Viena".

Jaunā dziesma  ieskandina rudenī gaidāmo koncertu sēriju. Koncertos Jānim pievienosies viņa draugi, mūziķi Gints Smukais, Jānis Kalniņš u.c. mūziķi.

Dziesma "Viena" ir stāsts par laimīgu cilvēku, kurš šajā pasaulē ir atradis savu vienīgo "Vienu". Dažreiz šī stāsta galvenais varonis nespēj tam noticēt, tāpēc viņš katru dienu dzīvo, simtprocentīgi izbaudot laimīgās dienas kopā.

Dziesmas tapšanā piedalījās Jānis Kalniņš, Oskars Sproģis, Māris Jēkabsons, Laura Rozenberga, Oskars Ozoliņš, Juris Ludženieks, Jānis Kalve.

 

Rudens koncertu sērija "Mēs būsim kopā" izskanēs kā aicinājums būt vienotiem, jo virs mums ir vienas debesis, un lūgums atcerēties pamatvērtības – brīvību, mīlestību, dzīvību. Vienotībā ir spēks, tikai kopā varam pārdzīvot grūtus laikus un droši raudzīties nākotnē.

Es gribu, lai šajos koncertos cilvēki saņemtu arī optimisma devu un dzīvotu saglabātu spēju smaidīt. Tāpēc koncertos atskaņosim visas labās, pozitīvās dziesmas, kas uzlabo garastāvokli, piemēram, "Glāze piena", "Optimists". Skanēs arī pavisam jaunas kompozīcijas no 2023. gadā gaidāmā albuma," tā par koncertu stāsta Jānis Stībelis.

Dziesmai "Viena" radīts arī videoklips - 

 

 

Muzikālās bankas laikā Jānis izteica savu vērtējumu par  Adrianas Miglānes dziesmu “Kā agrāk”, ja palaidi to garām, noklausies audio ierakstu!