19. oktobra Muzikālās bankas viesis bija dziedātājs Ivo Grīsniņš Grīslis, kurš izdevis jaunu melanholisku skaņdarbu "Pāri", kas ir arī tituldziesma  kinematogrāfijas darbam - seriālam “No naida līdz mīlestībai”.  Seriāla režisors ir Intars Rešetins.

“Man Patīk kā Ivo radītā mūzika ataino jūtu dabu, tā ir  ļoti niansēta un reizē plaša,” saka režisors Intars Rešetins.

“Šī dziesma ir diezgan personīga, jo tā stāsta par to kā redzu mīlestību un tās nebeidzamo mainīgumu. Šis stāsts nav par strauju un tikko dzimušu attiecību dzirksti, bet gan par gadu gaitā nobriedušu un pārbaudītu vērtību kopumu pie kā pieturos. Dziesma stāsta par attiecību līkločiem, kurus ikdienā piedzīvojam mēs visi,” saka mūzikas un teksta autors - Ivo Grīsniņš Grīslis.

Ar šo dziesmu mūziķis iezīmē sava trešā albuma veidošanas aizsākšanu.

Dziesmu aranžēja un producēja Ivo skatuves kolēģi un domubiedri Jānis Zvirgzdiņš un Ingars Viļums, kurš saka:

“Man prieks par šo gadu gaitā noslīpēto sadarbību, kas arī šoreiz izdevās lieliska! Esam atraduši plašu un pasaulīgu skanējumu šai dziesmai!”

 

Par dziesmu balso šeit!

Raidījuma laikā Ivo vērtēja Aminatas jauno dziesmu "Mums pieder šī nakts" no viņas trešā pilnmetrāžas studijas albuma “Savvaļas pusē”, kas papildinājis pērn iznākušo minialbumu ar tādu pašu nosaukumu. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!