6. augusta Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Ivo Grīsniņš - Grīslis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno dziesmu “Ietin mani”. Skaņdarbs veidots sadarbībā ar Ingaru Viļumu, kurš ir ne tikai grupas “Prāta Vētra” basģitārists, bet arī lielisks dziesmu un tekstu rakstītājs.

Šī nav pirmā abu mūziķu sadarbība, jo šādā tandēmā viņi ir piedalījušies vairākos eirovīzijas nacionālās atlases raidījumos.

“Esam lieliski sastrādājušies un radot šo dziesmu sapratāmies no pus vārda”, pastāstīja Ivo.

Dziesmas pozitīvā noskaņa aicina baudīt vasaru, ķert pozitīvas emocijas un elpot ar pilnu krūti. Skaņdarba video lieliski ilustrē autora ideju un ļauj sajust silto vasaras vakaru smaržu un atcerēties reibinošo iemīlēšanās sajūtu.

“Šī pozitīvā dziesma ir kā radīta šai vasarai”, ir pārliecināts dziesmas autors.

 

Šonedēļ mums ir sanākusi tāda IVO nedēļa. Otrdienas raidījumā mēs sazinājāmies ar Ivo Fominu, bet šodien ar Ivo Grīsniņu - Grīsli. Abiem mūziķiem ir jauna dziesma un abi vairākkārt arī piedalījušies Muzikālajā Bankā. Bet cik labi viņi viens otru pazīst mēs noskaidrojām jautājumu spēlē. Pagājušajā raidījumā Ivo Fomins atbildēja uz jautājumiem par  Ivo Grīsniņu - Grīsli, bet šoreiz viss notika otrādi. Cik daudz viens Ivo zināja par otru klausieties audio pielikumā.