19. aprīļa Muzikālās bankas viesi bija Liepājas mūziķi - visu iemīļotais mākslinieks Ivo Fomins un jaunā dziedātāja Tipa (Tabita Balode). Viņi klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - singlu “Ielai pāri”.

Ivo Fomina albums “Cilvēks”, kas nāca klajā pagājušajā gadā ir apkopojis sevī jau vairākus veiksmīgus radio singlus – Lai jau deg, Cilvēks, Vienmēr, Diena vai nakts. Tu man esi viss, Dienā, kad pārstās līt un Tālāk ir tuvāk. Savukārt, jaunākais radio singls “Ielai pāri” ir šogad pārstrādāts un iedziedāts kopā ir talantīgo un daudzpusīgo jaunās paaudzes liepājnieci ar skatuves vārdu Tipu. Dziesmai ir izveidots jauns skanējums, kas atšķiras no albumā dzirdamās. 

Dziesmas stāts sasaucas ar notikumiem pasaulē, kad tepat “ielai pāri” viss ir izmainījies un vairs nenotiek kā ieraksts. Nekas vairs nav tā, kā tam būtu jābūt. 

 

Raidījuma laikā Ivo Fomins un Tipa piedalījās spēlē, kurā noskaidrojām cik daudz viņi viens par otru zin - cik labi Tipa ir iepazinusi Ivo un otrādi. To visu klausieties audio pielikumā!