5. augusta Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķis Ivo Fomins, kurš laidis klajā singlu "Diena vai nakts".

Šī gada 6. maijā klajā nāca Ivo Fomina jaunākais studijas albums “Cilvēks”, kurā iekļautas dziesmas “Lai jau deg!”, “Tālāk ir tuvāk”, “Vienmēr”, šī brīža aktuālākā dziesma “Tu man esi” un albuma tituldziesma “Cilvēks”.  Šodien Ivo savus klausītājus iepazīstina ar dziesmu “Diena vai nakts” un izziņo koncertsērijas datumus un vietas.

Ivo Fomins:

“Nebija viegli izvēlēties, kuru no jaunā albuma dziesmām aktualizēt, jo albumā ir vēl vairākas potenciālas dziesmas. Pēc ilgām diskusijām, nonācām pie “Diena vai nakts”, kas ir viena no ritmiski aktīvākajām, kā arī dziesmas vēstījuma ziņā aktuālākajām. Dziesma ir par cilvēku apjukumu un nespēju izdarīt pareizās izvēles. Arī šis ir tāds laiks visā pasaulē, kad jāizdara izvēles, un bieži vien, tāda šaubīšanās rada problēmas līdzcilvēkiem.”

Lai atbalstītu un popularizētu jauno albumu Ivo Fomins dodas arī nelielā koncertturnejā un būs sastopams:

7. augustā Saldū,

13. augustā Valmierā,

14. augustā Alūksnē,

20. augustā Cēsīs,

21. augustā Jelgavā.

Dziesmas “Diena vai nakts” līdzautors Guntars Račs:

“Prieks, ka Ivo, neskatoties uz sarežģīto situāciju un ierobežojumiem, tomēr nenobijās doties koncertturnejā, jo tieši tur vislabāk iespējams izbaudīt jauno dziesmu jaudu. Plaņoju arī pats piedalīties kādā no koncertiem, jo Ivo ir tādu priekšlikumu izteicis. Tad jau redzēs!”

Jaunās dziesmas video veidojis Kaspars Dvinskis.

 

 

Lai labāk atcerētos Ivo jaunā singla nosaukumu, raidījuma laikā mūziķi aicinājām piedalīties spēlē "DIENA vai NAKTS", kurā viņam bija jāatbild uz trīs jautājumiem par šiem diennakts laikiem.  Kādas bija viņa atbildes? Klausieties audio pielikumā!