1. aprīlī, LR2 dzimšanas dienā, Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķis Ivo Fomins, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno singlu “Tu man esi”.

Ivo Fomina iepriekšējais albums “Nekas jau nebeidzas” klajā nāca 2015. gadā un tagad, pēc sešiem gadiem, Ivo mūzikas cienītāji būs sagaidījuši jaunu 12 dziesmu studijas albumu “Cilvēks”, kurš dienasgaismu ieraudzīs šī gada 1. maijā.

Ivo Fomins:

“Man patīk visu rūpīgi sagatavot. Neviena no jaunajām dziesmām nav nejauša. Pie katras ir rūpīgi strādāts, tās ir pārrakstītas, vairākas reizes pārmiksētas un atkal labotas, kamēr rezultāts ir tāds, kādu esmu to vēlējies dzirdēt. Liels paldies par pacietību manai komandai – Robertam Dinteram, kurš ir albuma līdzproducents, kā arī ir iespēlējis visas zīmīgās ģitāras partijas. Tāpat paldies bundziniekam Ērikam Hanzovskim un basģitāristam Kristapam Eihvaldam. Ar viņiem kopā ierakstījām arī iepriekšējo albumu un esam izbraukājuši visu Latviju ar koncertturnejām. Ceram, ka arī šogad izdosies to izdarīt.”

Jaunās dziesmas “Tu man esi” un arī visu pārējo 12 gaidāmā albuma dziesmu vārdus rakstījis Guntars Račs. Roberta Dintera Liepājas studijā dziesmas producēja Ivo Fomins un Roberts, bet miksēja Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). Aktuālās dziesmas “Tu man esi” skaņas pēcapstrādi jeb “master” veidojis viens no vadošajiem zviedru skaņu vīriem Bjorns Engelmans (Björn Engelmann).

Jaunajai dziesmai “Tu man esi” jau nofilmēts video, kurš dienasgaismu ieraudzīs pēc Lieldienām. Tas filmēts Liepājā.

Ivo Fomins par dziesmu “Tu man esi”:

“Sauksim to par atzīšanos mīlestībā. Brīžos, kas izdodas izvērtēt to, kas tad īsti šajā dzīvē mums ir svarīgs un kas ir tie cilvēki, kuriem varam uzticēties, bieži vien nākas konstatēt, ka tie ir tikai daži, bet viņu dēļ ir vērts dzīvot.”

 

Raidījuma laikā Ivo Fomins piedalījās spēlē, kurā viņam bija jāatpazīst 3 citu izpildītāju dziesmas ar līdzīgu vēstījumu. Kā viņam tas izdevās klausieties audio pielikumā!