4. augusta Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Ivo Fomins, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno dziesmu “Lai jau deg” un sper vēl vienu soli tuvāk savam jaunajam albumam, kura izdošana paredzēta vēlā rudenī.

Dziesmas “Lai jau deg” mūzikas autors ir pats Ivo, bet dziesmas vārdus rakstījis ilggadējais dziedātāja dziesmu līdzautors Guntars Račs. Abu autoru kontā ir tādi labi zināmi skaņdarbi kā “Nekas jau nebeidzas”, “Viņa raud”, “Putni bez spārniem”, “Cilvēks” un daudzi citi.  Dziesmas producēšanu Ivo paveicis kopā ar savas grupas dalībnieku un ģitāristu Robertu Dinteru. Pirmo reizi miksēšanas un “master” darbi bija uzticēti rokmūzikā sevi jau labi apliecinājušajam studijas “KS records” dibinātājam Kārlim Šteinmanim.

Ivo Fomins: “Ilgi meklēju kam uzticēt dziesmas pabeigšanu, jo pati dziesma šoreiz ir padevusies skaļa un jaudīga. Dziesmā ir vairāk rokenrola, kā daudzās iepriekšējās. Gribējās, lai enerģija, kas ielikta dziesmā, nepazūd kompresoros un limiteros. Gribējās, lai skaņa ir dzīva un baudāma. Biju patīkami pārsteigts par Kārļa paveikto. Viens mikss bija labāks par otru, tā, ka beigās pat bija grūti izvēlēties. Ceru, ka dziesma uzrunās klausītājus, kuri, iespējams, ir jau noilgojušies pēc īstas rokmūzikas.”

Šonedēļ mums ir sanākusi tāda IVO nedēļa - tāda sakritība, ka šodien raidījumā viesojās Ivo Fomins, bet ceturtdienas viesis būs Ivo Grīsniņš - Grīslis, tādēļ piedāvājām Liepājas māksliniekam piedalīties jautājumu spēlē, lai noskaidrotu cik daudz viņš zin par savu skatuves kolēģi un vārda brāli. Kā tas notika klausieties audio pielikumā. Starp citu, tieši šādu spēli ceturtdien ēterā izspēlēs arī Ivo Grīsniņš - Grīslis, atbildot uz jautājumiem par Ivo Fominu.