10. septembra Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķu duets - Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kuru šī brīža aktualitāte ir jaunais singls “Ir lemts kopā būt”, kas tapis sadarbībā ar dziesmu autoru, producentu un grupas “Prāta Vētra” basģitāristu Ingaru Viļumu.

“To, ka šo dziesmu varētu izpildīt duets, nojautu tās radīšanas procesā, kad vienā no versijām vokālās partijas bija iedziedājuši mani bērni – meita Marta un dēls Edgars. Dziesma ir par mīlestības tēmu, un kas gan to labāk var atspoguļot kā divi dabas pretpoli – vīrišķais un sievišķais.

Ivetas un Roberta izpildītās dziesmas jau iepriekš biju dzirdējis, lieliska saskaņa mūzikā un ne tikai, tāpēc nolēmu šo ideju piedāvāt tieši viņiem. Mums izvērtās ļoti sirsnīga un radoša sadarbība”, tā stāsta dziesmas autors Ingars Viļums.

Šis ir jau trešais dueta singls, un šobrīd aktīvi tiek strādāts arī pie gaidāmā albuma.

“Mēs bijām ļoti priecīgi par Ingara sadarbības piedāvājumu, un iemīlējām šo dziesmu jau no pirmās dziedāšanas reizes. Tā likās kā radīta mums gan vokāli, gan stilistiski, turklāt tas ir arī liels pagodinājums un gandarījums, ka Ingars mums ir uzticējis izpildīt šo dziesmu”, stāsta Iveta un Roberts.

 

Tā kā Iveta un Roberts dzied par kopā būšanu, raidījuma laikā viņiem bija jāpiedalās spēlē. Mūziķiem bija jānoklausās dziesmu fragmentus un jāatmin izpildītājus, kuri apdzied šo pašu tēmu. Kā viņiem veicās klausieties audio pielikumā.