16. aprīļa Muzikālās neklātienes viesi bija mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kuri izdevuši singlu “Iededz gaismu savā logā”.

Šī ir jau otrā dueta dziesma, kuras mūzikas autors un producents ir pats Roberts Pētersons. Dziesmas teksts ir tapis sadarbībā ar Latvijā labi pazīstamo dziesmu tekstu autoru Gati Zotovu.

Singla teksts zīmīgi sasaucas ar šā brīža situāciju pasaulē, kad cilvēkiem vairāk kā nekad ir vajadzīga cerība, gaišums, mīlestība un drošības sajūta, ka beigās viss būs labi. Ne velti ir teiciens, “lai kaut ko uzceltu, kaut kam ir jāsabrūk”. Ir jāsabrūk veciem paradumiem, nevērīgai attieksmei vienam pret otru, saviem līdzcilvēkiem un visu pasauli kopumā, lai šim mēs tiktu pāri, kļūstot labāki.

“Iededz gaismu Savā Logā” ir kā aicinājums skatīties ar gaišu skatu nākotnē. Mīlēt un saudzēt to, kas mums ir patiesi svarīgs, dot otram no sevis visu labāko uz ko esam spējīgi, lai kopīgi paceltos pāri visām grūtībām.

Prezentējot savu jaunāko veikumu, Roberts un Iveta neklātienē – akustiski mums piedāvāja īsu priekšnesumu: Muzikāla „pāreja” no iepriekšējā hita „Kad satiksiemies” uz jauno „Iededz gaismu savā logā”. Kā tas notika klausieties audio pielikumā.