23. februāra Muzikālās bankas viesis bija dziedātājs Intars Busulis, kurš laidis klajā kompozīciju “Āmen”. Dziesma ir aicinājums ticēt cilvēcībai, kas dod cerību nākotnei, neskatoties uz pasaules notikumiem, nelaimēm, dabas katastrofām. Tā ir cīņa par brīvību visos laikos un notikumos.

Intars Busulis atklāj, ka šī dziesma tapusi ļoti spontāni, vēl pirms Krievijas kara uzbrukuma Ukrainai, taču pēc šī notikuma uzreiz atnākusi skaidrība, par ko lūgt.

“Ceru, ka cilvēkiem šī dziesma palīdzēs sajust sevī spēku un ar jaunu sparu rast iespēju atbalstīt visus, kuru dzīvība ir apdraudēta un kurus pārņēmis izmisums”, stāsta Intars.

Intars Busulis, Abonementa orķestris un gospeļkoris GG Choir dziesmu “Āmen” izpildīs divos labdarības koncertos, kas veltīti Ukrainas atbalstam. 24. februārī koncertā “Veltījums Ukrainai”, kas norisināsies atjaunotajā Rīgas Cirka arēnā, savukārt, 25. februārī koncertā “Ukrainas brīvībai”, kas tiks organizēts pie Rīgas Kongresu nama.

Šī dziesma ir pirmais singls no ilgi gaidītā Intara Busuļa albuma, kas gaidāms rudenī. Šī un vēl citas jaunās dziesmas būs dzirdamas arī Intara Busuļa solo koncertos “Es Tevi Redzu”, kuri norisināsies 17. un 18. jūnijā Dzintaru koncertzālē.

Skaņdarba mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autore - Kate Elpo, aranžiju veidojis Reinis Sējāns. Dziesmas producenti ir Reinis Sējāns un Jānis Aišpurs.

Dziesmai “Āmen” ir arī videoklips, kas tapis sadarbībā ar videogrāfu Jāni Dunkuru. 

 

Raidījuma laikā Intars Busulis vērtēja Ingara Viļuma jauno dziesmu “Dzejolī, kur rozes zied”, kas ieskandina pavasara tuvošanos un piesaka plašākai auditorijai kādu interesantu vokālistu. Tas ir Armands Lozinskis-Lūsis, kurš pamanīts karaoke sacensībās, kā grupas “Prāta vētra” dziesmu kaverversiju izpildītājs, jo viņa vokāls līdzinās Renāra Kaupera balsij.

 

Vai Intaram "gāja pie sirds" šī dziesma? Klausieties audio pielikumā!