19. augusta Muzikālajā bankā viesojās grupas "Instrumenti" dalībnieki - Jānis Šipkēvics un Gatis Zaķis, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko dziesmu "Paraksts", kā arī aicināja uz koncertiem Mežaparka estrādē.

Dziesmas “Paraksts” mūzikas autors ir Reinis Sējāns, savukārt par dziesmas tekstu šajā reizē izvēlēts  latviešu dzejnieka Marta Pujāta dzejolis. Videoklips dziesmai ir tapis Mežaparka Lielajā estrādē, režisora Matīsa Kažas virsvadībā. Matīss Kaža par galveno izteiksmes līdzekli videoklipā ir izmantojis gaismēnu spēles un īpašu, arī Hičkokam raksturīgu, filmēšanas manieri, kas ļauj izcelt gan klipa galvenos varoņus, gan to saspēli ar telpu un arhitektūru.

Videoklipa tapšanas vieta nav izvēlēta nejauši – Mežaparka Lielajā estrādē, augusta pēdējā nedēļas nogalē, izskanēs trīs grupas “Instrumenti” koncerti – “Skaisti savāds”. 26. un 27. augusta koncerti jau ir izpārdoti, bet vēl ir iespējams iegādāties biļetes uz 28. augusta koncertu. Šajos koncertos to apmeklētājiem arī būs ekskluzīva iespēja dzirdēt dziesmas “Paraksts” pirmatskaņojumu.

 

Raidījuma laikā Jānis Šipkēvics un Gatis Zaķis piedalījās MŪZIKAS MINĒŠANAS SPĒLĒ, kurā viņiem bija jāatpazīst trīs citu izpildītāju dziesmas par parakstiem un rakstīšanu. Kā viņiem tas izdevās? Klausieties audio pielikumā!