15. novembra Muzikālās bankas viesi bija grupas INSPO mūziķi - Nadīna Stirniniece un Aivars Lietaunieks, kuri klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu „Tu manas mājas, es Tavas”. Šī bija grupas debija raidījumā.

Grupa INSPO līdz šim vislabāk atpazīstama pēc debijas pēdējā nacionālajā Eirovīzijas atlasē “Supernova 2022” – tapis albums un izdots singls.

Pēc debijas konkursā grupa ir aktīvi darbojusies un izdevusi albumu “Duality”. Tas sastāv no 8 dziesmām, no kurām divas ir tapušas sadarbībā ar Latvijā atpazīstamiem mūziķiem. Albuma pirmais singls ar nosaukumu “Tu manas mājas, es Tavas” ir kopdarbs ar grupas The Sound Poets čellisti Undīni Balodi. Dziesmai tapis arī videoklips.

Aktuālais singls “Tu Manas Mājas, Es Tavas” atspoguļo grupas INSPO maigo pusi. Dziesma tapusi sadarbībā ar Nikolu Klaudiju Siliņu, kas ir vārdu autore, kā arī grupas The Sound Poets čellisti Undīni Balodi, kas iespēlējusi čella partiju. Dziema vēsta par mīlestību, kas nav nekas jauns mūzikas pasaulē, taču tā ir sajūta, kas patiesi dziļi spēj aizkustināt. Grupa cer, ka katram klausītājam nobirs vismaz viena prieka asariņa dziesmas laikā, domājot par kādu tuvu un mīļu personu vai mirkli.

 

Raidījuma laikā Nadīna un Aivars vērtēja Laura Valtera jauno patriotisko veikumu, kas tapis sadarbībā ar RTU jaukto kori "Vivere" - „Gaismā rotāties”.