21. jūlija Muzikālās bankas viesi, grupas "Eridana" mūziķi - Iveta Baumane un Roberts Pētersons, klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu "Dzīves salauztās", kas tapis sadarbībā ar Valteru Pūci.

Dziesma ir tapusi iespaidojoties no šā brīža notikumiem Ukrainā, un ir veltījums gan visiem šī postošā kara upuriem un arī visu citu karu upuriem. Karš ir briesmīgs un bezjēdzīgs visos laikos. Kamēr mēs pierodam pie ziņās dzirdētā un tas sāk kļūt par fonu mūsu ikdienai, ar šo dziesmu grupa «Eridana” vēlas atgādināt, ka kādam tā joprojām ir skarba realitāte, jo tiek izpostītas šo cilvēku dzīves, mājas, nogalināti radinieki, draugi, bērni. Un tik pat svarīgi ir saglabāt ticību, ka labais vienmēr uzvar un kādu dienu viss atdzims!

Dziesmas autori ir grupas “Eridana” dalībnieki Roberts Pētersons un Iveta Baumane, taču muzikāli skaistu un emocionāli spilgtu nokrāsu piešķir grupas “DaGamba” dalībnieka Valtera Pūces iespēlētās čella partijas.

Dziesmas videoklipā, šo stāstu izdejo Latvijas televīzijas šova “Ko tu proti Latvija?” šī gada uzvarētājs Dāgs Zvirgzdiņš.

“Mēs ļoti priecājamies par sadarbību ar talantīgo dejotāju Dāgu Zvirgzdiņu, kurš uztvēra mūsu domu lidojumu un pārvērta to horeogrāfijā. Tāpat esam priecīgi un pagodināti sadarboties ar Valteru Pūci, kurš ar savu čella spēli piešķīra dziesmai vēl dziļāku emocionālo noskaņu. Lielu paldies sakām arī video klipa veidotājam Kasparam Kambaram”, stāsta grupa “Eridana”.

 

Raidījumā laikā Iveta un Roberts vērtēja dziedātājas un mūzikas producentes Būū jauno vasaras singlu “SPF3000”, kurā viņa aktualizē SPF krēmu lietošanu, lai novērstu sārtus vaigus un degungalu pēc svelmīgas tikšanās ar vasaras saulīti. Kā "Eridanas" mūziķi vērtēja šo dziesmu? Klausieties audio pielikumā!