11. jūnija Muzikālās bankas viesi bija jaunās elektro-indī-pop grupas "Don Bjorn" mūziķi - Oskars Mustermanis un Jānis Eglītis, kuri iepazīstināja klausītājus ar savu pirmo singlu "Ar Tevi".

"Ar Tevi" ir dziesma, kas radīta ar mīlestību un aizrautību, un mēs ceram, ka tā piesaistīs klausītāju sirdis un izraisīs neaizmirstamus mirkļus šajā vasarā," saka grupas producents Jānis Eglītis. 

Grupas "Don Bjorn" pirmsākumi meklējami Austrālijā, bet tagad mūziķi ir gatavi uzsākt savu ceļojumu Latvijas mūzikas scēnā ar šo aizraujošo debiju. Viņu mērķis ir radīt mūziku, kas iedvesmo un vieno cilvēkus.

 

 

 

Raidījuma laikā grupas "Don Bjorn" mūziķi vērtēja grupas "Carnival Youth" jauno dziesmu “Līdz pat bezgalībai”, iezīmējot jaunu posmu grupas mūzikālajā karjerā.

“Ir beigusies pandēmija, esam absolvējuši augstskolas un tuvojamies ceturtās desmitgades izpētei uz šīs planētas. Ja skatās pasaules kontekstā, tad šis ir tikai mazs krikumiņš, kas papildina lielo kelogsa mūzikas bļodu, bet mums tas ir liels un priecīgs notikums,” stāsta grupas dalībnieks Emīls Kaupers.

Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!