4. marta Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās jaunā dziedātāja - ielu muzikante Evelīna Krama, kura raidījumā debitēja ar dziesmu “Par cilvēku”. Interesanti, ka viņa ir viena no nedaudzajām mūziķēm, kurai šobrīd ir iespēja uzstāties – jo muzicē uz ielām. Dziedādāja pastāstīja par savu pieredzi – kurās pisētās spēlēts, kur dzīvo atsaucīgākie klausītāji.

23 gadus vecā Ekonomikas un Kultūras augstskolas studente, savu dziesmu izpildītāja un autore Evelīna Krama, pati sevi uzskata par ielu muzikanti. Lai arī pašlaik dzīvo Rīgā, Evelīna ir dzimusi un uzaugusi Madonā. Darba dienas rītos dziesminiece ir pilna laika studente, savukārt vakarus un nedēļas nogales pavada gatavojoties ielu priekšnesumiem vai uzstājoties kādā no Latvijas pilsētām.

Mūzika jaunajai māksliniecei vienmēr ir bijusi ļoti tuva jau kopš bērnības.

Evelīnas mūzikas karjera aizsākās 7 gadu vecumā, kad mammas mudināta, meitene iestājas Lubānas mūzikas skolā, kur tika apgūta klavierspēle. Mūzika kā dzīvesveids jaunās izpildītājas ikdienā ir salīdzinoši nesen, kopš 2017. gadā. Taču pamazām Evelīna ar kvalitatīviem priekšnesumiem, kļūst par vienu no ielu mūzikas kultūras attīstītājām Latvijā. Pašmācības ceļā tiek apgūta arī ģitārspēle.

Evelīna: “Pirmā uzstāšanās bija Ogres pilsētā. Ņemot vērā to, ka Latvijā, salīdzinoši ar citām Eiropas valstīm, krietni retāk var sastapt ielu muzikantus, es biju nobijusies, jo nezināju, kādu reakciju man nāksies sagaidīt no cilvēkiem, bet varu teikt tikai vienu - ka cilvēki Latvijā ir ļoti pozitīvi noskaņoti par šo ideju!”

Raidījuma laikā Evelīna piedalījās debitantu rubrikā, kurā viņai bija iespēja uzdot trīs jautājumus Muzikālajai Bankai. Kādi tie bija? Klausieties audio pielikumā.