Šajā pēcpusdienā Mūzikālajā bankā sagaidām vienu no "Latgalīšu Reps" dalībniekiem Ivo Grigali, lai visiem klausītājiem prezentēju jaunāko no singliem “Jauneiba”.

Latgalīšu Reps ir 2017. gadā izveidots hiphopa duets, kurā apvienojušies Ivo Grigalis un Didzis Kozlovs.

Par jauno dziesmu:

Apvienība “Latgalīšu Reps” gatavo savu otro studijas albumu „CYTA DZELA”(tulk. „Cita lieta”) un klausītāju vērtējumam nodod jau otro singlu ar videoklipu “JAUNEIBA” (tulk. „Jaunība”).

"Jaunajā singlā “Jauneiba” mēs vēlējamies izteikt savu pateicību šim tik nozīmīgajam periodam, atceroties spilgtus momentus, kas savā mērā ir ietekmējuši mūsu turpmāko dzīvi un likteni. Cienīt un novērtēt katru saņemto pieredzi - gan ar pozitīvo, gan ar negatīvo nokrāsu, pateikt paldies svarīgiem brīžiem un atvadīties tad, kad ir pienācis īstais laiks, par to ir dziesmas stāsts."

Par VIDEO:

Daži kadri tika filmēti slavenajā un visai neparastā pilsētā ar nosaukumu Šefšauena, ko mēdz dēvēt arī par "zilo sapni", jo pilsētas ielas un mājas ir ietērptas dažādos zilos krāsu toņos. Neticama, mākslinieciska noskaņa un uzmācīgie narkodīleri uz katra stūra, kuri nepārtraukti vēlējās notirgot mums savas “brīnumvielas”. Arī šāda situācija atgādināja jaunību, kad apreibinošas vielas ir pieejamas uz katra stūra, bet lēmums un atbildība vienmēr paliek mūsu pašu ziņā.Video filmēšanas procesā iepazināmies ar sērfinga skolotāju, kurš solījās parādīt mums lieliskus skatus, kur varētu iefilmēt dažus labus kadrus, bet, pa ceļam pēkšņi noskaidrojas, ka tas ir maksas pakalpojums un beigās vienkārši lūdz finansiālo palīdzību, stāstot par to, ka viņa bērni mirst badā.

Klausies pilno interviju audio pielikumā, jo tikai tā dzirdēsi arī šīs dienas viesa Ivo trīs bērnības spilgtākos darbus/nedarbus, kā arī klausītāju iesūtītos jaunības piedzīvojumus.