23. decembra Muzikālajā bankā viesojās etno mūzikas grupas "Tautumeitas" dziedātāja Asnate Rancāne, kura klausītāju vērtējumam nodeva jaunāko dziesmu “Guli guli”, kas ir kārtīga vitamīnu un enerģijas deva šajā ziemīgi tumšajā laikā.

Kā stāsta singla “Guli guli” mūzikas autore Asnate Rancāne, dziesma vēsta par šo laiku, kad, ja vien būtu tāda iespēja, varētu nekāpt no laukā no gultas un pārlaist ziemu saldā miedziņā, taču ir kas tāds, kas mūs iekšā urda un mudina neļauties slinkumam:

“Tie ir svētki, kas tuvojas, darbi, kas jāiespēj, mīļie, kas jāsatiek un domas, kas jāsakopo, jo tūliņ taču noslēgsies vecais gads un klāt jau jaunais! Tad nu, lai ar šo dziesmu Ķekatas ienāk jūsmājās un aprauga padarītos darbus, kā arī atnes svētību, veiksmi un jaudu jaunajam gadam!”

Līdz ar “Guli guli” nodošanu klausītājiem, tiek izsludināts arī vienīgais grupas “Tautumeitas”  nākamās vasaras lielkoncerts ar nosaukumu “Skrejceļš”, kas norisināsies 26. augustā Skultes ostā, Saulkrastos. Drīzumā gaidāmais grupas albums un līdz šim klajā nākušie singli ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku.

 

Raidījuma laikā Asnate Rancāne vērtēja  ZeBrenes, Kato, Aijas Andrejevas un Andra Freidenfelda skaņdarbu "Gadu mija". Vai viņai tas patika? Klausieties audio pielikumā!