1. decembra Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija grupas "SUB SCRIPTUM" mūziķis Kristers Rudzītis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva dziļi personisku singlu "Mūžīgi skriesim" ar kuru vienlaicīgi tiek izdots arī dziesmas videoklips.

"Mūžīgi skriesim" stāsta par šo ne tik vieglo laiku, kad cilvēki jūtas apjukuši un ir īpaši spiesti izvērtēt savas attiecības ar bailēm no slimībām un nāves. Dziesmā mūziķi dalās ar tuva cilvēka zaudējuma sāpēm un par patieso vērtību izkristalizēšanos krīzes brīžos.

“Ziemassvētku laiks ir silts, cerīgs un mierpilns laiks, tomēr mani pirms dažiem gadiem tas pārsteidza ar tuva cilvēka zaudējumu- manas vecmammas aiziešanu mūzībā, šī dziesma ir tiešs veltījums viņai. Lai arī es biju apjucis un labu laiku nespēju savākties ikdienas dzīvei, tomēr es apzinājos, ka tieši šāda ir patiesa labklājība un dabiska dzīves gaita un izliku visu savu zaudējuma sāpi šajā dziesmā.

“Mūžīgi skriesim” ir atgādinājums par cilvēku dzīves nemitīgo ritējumu, kura neatņemama sastāvdaļa ir fiziskā ķermeņa nāve. Tādēļ ikdienas lielajā  skrējienā ir svarīgi atcerēties par lietām, kas ir nozīmīgas. Ne jau jauns mobilais, trofeja garāžā vai gultā, kāds ceļojums vai bankas konts ar dzīves laikā neiztērējamu summu, bet gan tuvie cilvēki mums apkārt, patiesa beznosacījuma mīlestība un rūpes par viņiem var veidot gaišas, mūžīgas  un neizdzēšamas atmiņas,” tā secina grupas solists Kristers Rudzītis.

 

Raidījuma laikā Kristers Rudzītis piedalījās spēlē, kurā bija jāiedomājas, ka jau ir pienākuši Ziemassvētki, viņš stāv pie eglītes un Ziemassvētku vecītis lūdz noskaitīt pantiņu vai nodziedāt dziesmu. Ko šajā situācijā darīs mūziķis klausieties audio pielikumā.