1. decembra Muzikālās bankas viesi bija grupas "The Sound Poets" mūziķi - Undīne Balode, Normunds Lukša, Kārlis Josts un Jānis Aišpurs. Viņi klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno skaņdarbu “Nestandarta projekts” no šogad izdotā albuma “Pie vienas uguns”.

Jaunā mūzikas video režisors un idejas autors ir “The Sound Poets” ilggadējais draugs un radošais domubiedrs fotogrāfs Māris Ločmelis. Gatavojoties jaunā albuma izdošanai, “The Sound Poets” kārtējo reizi uzrunāja Māri saistībā ar jaunu grupas foto veidošanu. Pēc tobrīd vēl neizdotā albuma noklausīšanās Māris grupai paziņoja, ka ir gatavs ne tikai fotosesijai, bet arī filmēšanai – dziesma “Nestandarta projekts” bija uzreiz uzrunājusi un rosinājusi arī ideju videoklipam.

“Mēs visi dzīvi mācāmies dzīvot un dzīvojam tādos nestandarta projektos,” par dziesmu un tās nosaukumu stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

 

“Un tieši tādos arī paslēpta tā īstā dzīves sāls, skaistākās krāsas, īstākās draudzības, aizraujošākie ceļojumi un negaidītākie dzīves pavērsieni. Arī šīs dziesmas video sākumā nemaz nebija plānots, bet tad Māris paziņoja, ka tam būs būt, par ko, protams, esam ļoti priecīgi.”

 

Raidījuma laik­ā grupas "The Sound Poets" dalībnieki vērtēja grupas "Dzelzs vilks" jauno dziesmu "Tu negaidīji rītu". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā.