27. aprīļa Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās alternatīvās poproka grupas "Sudden Lights" solists Andrejs Reinis Zitmanis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu "Klusumi".

Singls “Klusumi” turpina “Sudden Lights” līdzšinējos iesāktos skaņas meklējumus, apvienojot mūsdienīgu “indie” stilistiku ar dažādu citu mūzikas stilu elementiem un atsaucēm. Dziesmā caurvijas stāsts par savstarpējām attiecībām, taču tas, vai jūtas ir abpusējas vai ne, paliek katra klausītāja interpretācijai. Tādēļ arī šāds nosaukums – jo tāpat kā izpratne par klusumu, arī izpratne par mīlestību katram ir sava.

Dziesmai radīts arī videoklips. Andrejs Reinis Zitmanis skaidro:

“Mēs gribējām parādīt to sajūtu, kad, darot ikdienišķas lietas, piemēram, darbā, gribot negribot domas mēdz aizklīst kaut kur citur. Domājam, ka kopdarbā ar klipa režisoru Romānu Korovinu, horeogrāfu Jāni Putniņu un dejotāju Aigaru Larionovu mums tas izdevās.”

 

Raidījuma laikā Andrejs Reinis Zitmanis piedalījās spēlē, kurā atskaņojām dažus mūsu aptaujas jaunumus – dziesmas, kas ir iekļautas Muzikālajā bankā, bet vēl nav nokļuvušas topā. Mūziķim bija jāizsaka savs viedoklis - kuru no atskaņotajām dziesmām, viņaprāt, vajadzētu pagrieztu skaļāk, bet kuru tomēr klusāk! Kā tas notika? Klausieties audio pielikumā!