29. aprīļa Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Laika Upe" vokālists Guntis Nurža, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jaunu dziesmu pavasarīgās noskaņās -  “Neprātīga doma”.

Dziesma “Neprātīga doma” stāsta par cilvēka divām pusēm - mierīgā, jeb kautrīgā un drošā, jeb impulsīvā. Kad galvā satiekas abas šīs puses dažreiz ir neziņa, kurai ļauties. Vislabāk ir ļaut sadzīvot abām šīm pusēm, jo tas var novest pie pozitīva rezultāta.

2020. gada vasarā dziesmai tika nofilmēts video klips, tomēr kļuva skaidrs, ka video neparādīs dziesmas būtību un tā arī netika izlaists. Sākoties pandēmijas otrajam vilnim bija skaidrs, ka dziesma savu pirmatskaņojumu sagaidīs 2021. gada pavasarī. Vēlāk radās jauna ideja, radīt teksta video pavasara noskaņās, kas labāk piestāvētu dziesmai “Neprātīga doma” - krāsainu un prātā paliekošu.

Dziesma tapusi sadarbībā ar ierakstu producentu DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Teksta autors Mikus Frišfelds. Grafiskā video veidotāja Madara Dzintara-Pluša.

 

Raidījuma laikā Guntis Nurža piedalījās NEPRĀTĪGĀ SPĒLĒ, kurā, jaunās "Laika upes" dziesmas iespaidā, nolasījām trīs dažādu, mūsuprāt, neprātīgu situāciju aprakstus. Mūziķim bija jāatbild, kura no tām ir prātīga, bet kura absolūti neprātīga! To visu klausieties audio pielikumā!