1. augusta Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Franco Franco" mūziķi - Elizabete Vētra, Kristīne Vaksa, Reinis Kārkliņš un Mārtiņš Spuris, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu „Sirdsdejo”. Šī ir grupas otrā dziesma latviešu valodā.

“Jau kopš pirmajiem mirkļiem, kad sākām strādāt pie “Sirdsdejo”, bija sajūta, ka šī ir īsta “ceļa” dziesma,” stāsta grupas soliste Elizabete Vētra.

“Šī ir dziesma, kuru klausies automašīnā ar pilnu jaudu, dodoties ceļojumā ar sev mīļajiem cilvēkiem. Šo dzīves svinēšanas un bezrūpības sajūtu vēlējāmies nodot arī klausītājiem. Mēs mēdzam dzīvi un paši sevi uztvert pārāk nopietni – šis bija mūsu mēģinājums darīt tieši pretējo. Spēlējāmies ar mūzikas žanriem, paņemot kaut ko no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem un, kā saka, “ņemt to visu vieglāk”. Šķiet, ar “Sirdsdejo” tas tiešām izdevies, jo šī ir mūsu ātrākā un, iespējams, priecīgākā dziesma. Tādēļ jau arī tā sirds dejo,” smejas grupas bundzinieks Mārtiņš Spuris.

Raidījuma laikā grupas "Franco Franco" mūziķi dzīvajā izpildījumā atskaņoja grupas "Laika Suns" dziesmu „Dažas no meitenēm”. Kā viņiem tas izdevās klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!