8. septembra Muzikālās bankas viesi bija grupas "Franco Franco" dalībnieki - Mārtiņš Spuris un Elizabete Vētra, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno dziesmu "Mierpilni".

Dziesma “Mierpilni” ir par būšanu blakus ne tikai skaistajos, bet arī izaicinošākos brīžos, atklāj grupas dalībnieki.

“No grūtām dzīves situācijām nav jābaidās, ja blakus ir drauga drošais plecs. Atbalsts un palīdzība tikt cauri tumšākajai tumsai ir puse no uzvaras,” ir pārliecināta grupas soliste un dziesmas vārdu autore Elizabete Vētra. “Savukārt, ja nav drauga pleca, aicinu vērsties pie profesionāļiem, – galvenais ir nepalikt vienam.”

“Turklāt daudzi atpazīs situāciju, kad ikdienā viss ir vienkārši stresiņš, stresiņš, stresiņš. Tas, ko vēlējāmies panākt ar “Mierpilni”: dot sirdsmieru gan klausītājiem, gan sev pašiem,” stāsta pianiste Kristīne Spure.

Kopā ar dziesmu tiek izdots arī videoklips, kas filmēts ainaviskajā Zvārtes ieža apkārtnē, kā arī ierakstu studijā “Aleja”, kur nereti notiek grupas mēģinājumi. Režisora kurpēs iekāpis grupas bundzinieks un televīzijas personība Mārtiņš Spuris.

“Nemainīga vērtība, kas mūsos rada mieru, ir daba un, kopā spēlējot, būšana mūzikā. Tādēļ šīs divas pasaules apvienojām videoklipā ar cerību, ka šo mierpilno sajūtu nodosim arī skatītājiem,” stāsta Mārtiņš.

Dziesmu producējis un par ierakstu parūpējies Reinis Kārkliņš, un tajā dzirdami arī kontrabasista Jāņa Rubika iespēlētie stīgu akcenti.

 

Raidījuma laikā grupas "Franco Franco" mūziķi vērtēja Annas Kristas un Edavārdu dziesmu “Par tevi”. Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!