4. novembra Muzikālajā Bankā viesojās grupas "Bad Habits" jeb "Sliktie ieradumi" līderis Mārtiņš Balodis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno dziesmu "Neatbildēts zvans".

Mārtiņš Balodis stāsta:

"Dziesmas tapa pagājušajā gadā, kad mums - visai grupai bija noorganizēta radošā sesija, kur vienā telpā, pavadījām divas dienas radot mūziku. Es grupai nospēlēju savu sacerēto skaņdarbu, cerot, ka varētu no tā kas  sanākt. Vienā momentā no grupas biedru puses dziesma bija aplipināta ar idejām. Turpat arī smējāmies, ka dziesma jānosauc par “Endless Beauty”, jo tieši tā sauca Iphone klavieru (sample) paraugu, ko Jānis (ģitārists) iespēlēja kā pavadījumu tieši šim skaņdarbam.

Pēc laika gan mainījām domas uz nosaukumu “She Ran” (Viņa skrēja), kas perfekti saguļas kopā ar dziesmas ideju, vēstījumu un tekstu. Ierakstot dziesmu studijā, radās doma to arī iedziedāt latviešu valodā. Mans brālis, Kaspars Balodis, uzrakstīja dziesmai vārdus dienas laikā. Es pats nekad nevarētu uzrakstīt un izteikties tā, kā to dara viņš."

Dziesmas stāsts ir par rudens gadalaiku, un par visām, no tā izrietošās sekām. Rudens ir pārdomu laiks - ekstenciāli jautājumi, attiecību un kopdzīves pārbaudījumi, skumjas, melanholija. Taču arī mūžīga cerība, ka viss beigu beigās būs labi. Esmu pārliecināts, ka “Bad Habits” skaņdarbs uzrunās katru mūsu klausītāju ar īpašo skanējumu un vēstījumu.

Mārtiņš saka:

"Personīgi man, šī ir mīļākā dziesma no “Bad Habits” daiļrades."

 

Raidījuma laikā Mārtiņš Balodis piedalījās ZVANU SPĒLĒ, kurā viņam bija jāatpazīst citu mūziķu izpildītās dziesmas par par zvaniem un zvanīšanu! Kā viņam veicās? Klausieties audio pielikumā!