19. jūlija Muzikālās Bankas viesi bija grupas "Audiokvartāls" dalībnieki - Arnis Ozoliņš un Ivars Ozoliņš, kuri klausītāju vērtējumam nodeva singlu “Viss ir slikti”, kā arī pastīja par savu jauno albumu “Viss (nav) tik slikti”.

Visas 11 dziesmas kopā aizved ceļā vai pat ceļojumā no pašām tumšākajām dzīlēm, kad liekas, ka vairs nav kur patverties, līdz pilnīgai laimes pārpilnībai. Tam par godu arī tāds nosaukums, kur speciāli izcelts vārds (nav), jo klausītājs pats var izvēlēties vai viss tiešām ir slikti vai tomēr nav.

“Dziesmas ir rakstītas pandēmijas laikā, tāpēc tās pārsvarā ir par ilgām pēc ceļojumiem, ballītēm, naktsdzīves, kā arī par atmiņām un ilūzijām. Un arī šim laikam, kad mums iespējas atkal ir plašākas, tās ir ļoti aktuālas”, stāsta grupas solists Ivars Ozoliņš.

Dziesmu tapšanā bez grupas piedalījušies producenti - Juris Ludženieks un Kristjāns Daniēls Krievkalns, kā arī mūziķi: Kristjāns Daniēls Krievkalns, Katrīna Dimanta, Ods, Marta Ritova, Roberts Memmēns, Kristers Rudzītis, Signija Taraņenko, Pauls Arnicāns, Zanda Ozoliņa, Līga Ilsuma, Loreta Reide, Pauls Minkevičš, Elizabete Matvejeva, Diāna Ose, bet pēcapstrāde uzticēta Markam, Kristapam Ērglim un Nikam Zampjello. Albuma vizuālo noformējumu veidoja Raela Vītola un Uldis Stepanovs

 

Raidījuma laikā "Audiokvartāla" puiši vērtēja grupas "Eridana" jaunāko veikumu - dziesmu “Dzīves salauztās”. Dziesma ir tapusi  iespaidojoties no šā brīža notikumiem Ukrainā, un ir veltījums gan visiem šī postošā kara upuriem un arī visu citu karu upuriem. Arņa Ozoliņa un Ivara Ozoliņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!